Blog

29 Temmuz 2021 by Genel 0

Kişisel Fotoğraf Çekimi

Güzel bir portre fotoğraf çekimi için model olmak gerekmez. Herkes çok iyi fotoğraflara sahip olabilir. Kendinizi özel hissedeceğiniz, eğleneceğiniz ve sonunda da birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacağınız bir kişisel fotoğraf çekimine davet ediyoruz sizi.

Kişisel Fotoğraf Çekimi Nasıl Başlıyor?

Özel fotoğraf çekimimiz için randevulaştığımız saatte buluşuyoruz. Çekimlerimizi dış mekanda sizlerin de isteklerini göz önünde bulundurarak seçiyoruz. İstediğiniz tüm kıyafetlerinizi, kombinasyonlarınız , aksesuarlarınızı getirebilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yok.

Kişisel Fotoğraf Çekimi Sonunda Fotoğraflarımı Nasıl ve Ne Zaman Alırım?

Size özel fotoğraf çekimimiz kaç adet fotoğraf isteğinize bağlı olarak sürecek. Çekim bittiğinde bu fotoğraflar arasından sizin seçeceğiniz fotoğrafları photoshop çalışmalarını tamamladıktan sonra aynı gün içinde teslim ediyoruz.

Read On
5 Aralık 2017 by Genel 1

Merhaba dünya!

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra yazmaya başlayın!

Read On
21 Eylül 2016 by Advertisiment, Cities, Stuff 2

Post With Image

Quisque volutpat condimentum velit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Nam nec ante. Sed lacinia, urna non tincidunt mattis, tortor neque adipiscing diam, a cursus ipsum ante.

Read On
21 Eylül 2016 by Cities 3

I’m as proud of many of the things we haven’t done as the things we have done.

Steve Jobs

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit integer nec odio praesent liberosed cursus ante dapibus diam sed.

Read On
21 Eylül 2016 by Portraits 3

Post With Video

Mauris ipsum nulla metus metus, ullamcorper vel, tincidunt sed, euismod in, nibh quisque volutpat condimentum velit class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos nam nec ante sed.

Read On
21 Eylül 2016 by Cities, Fashion 2

Post Without Image

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia morbi lacinia molestie dui praesent blandit dolor. Sed non quam. In vel mi sit amet augue congue. Morbi in ipsum sit amet pede. Donec lacus nunc.

Read On
WhatsApp chat