Fotoğrafçılık

1-ÜRÜN ÇEKİMLERİMİZ

Ürün çekimleri konusunda yaklaşık 12 senelik tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizi en kaliteli şekilde sergilemek ve müşterinizin aklında kalmasını sağlamak için sizlere devamlılık arz eden hizmetlerimizi sunmak isteriz.

Son teknolojide olan stüdyomuzda ekipmanlarımız, Dinamik ve son derece profesyonel prodüksiyon ekibimiz ile ürün fotoğraf çekimi ve video çekimi gibi prodüksiyon hizmetleri için müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Sadece prodüksiyon hizmeti olmamak ile beraber stüdyomuzda ürünlerinizi ön plana çıkaracak tüm ihtiyaçlarınızı bizzat ajansımızdan karşılayabilirsiniz. En uygun hizmet ücretleri ile alanında uzman Kadın,Erkek,Çocuk Manken – Model hizmetimiz ile ürünlerinizi sergileyeceğimiz yüzleri kataloglarımızdan bizzat kendiniz seçebilirsiniz.

Çekimler tamamlandıktan sonra ürün düzeltmeleri , Photoshop ve Capture One programları ile yapılacaktır. Fotoğraf ve videolarınızı paylaşıma hazır şekilde tarafınıza sunulacaktır.

İç ve dış giyim çekimleri,tekstil ürünleri,abiye ve gelinlik ,mücevher,ayakkabı, aksesuar ve kozmetik ürün çekimleri gibi dergilerde, kataloglarda, e-ticaret siteleri ,sosyal medya yayıncılık alanları gibi bir çok alanda kullanabileceğiniz çekim hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre bugün internet üzerinden ürünlerin satışını %93 oranında kolaylaştıran en önemli etken ürün fotoğraflarının kalitesi ve ürünün rahat bir biçimde incelenebilirliğidir.

Stüdyo ve dış mekan çekimlerimizde ürünün doğasına uygun ortamlar hazırlanarak fotoğraflarımız çekilecek ve en uygun renklerle ürün tamamen ön plana çıkarılacaktır.

 

2-HİZMET SEKTÖRÜ ÇEKİMLERİMİZ

Verdiğiniz hizmetleriniz ile ilgili tüm dijital ortamlarda kullanabileceğiniz, video ve fotoğraf çekimleriniz uzman ekiplerimizce hazırlanır. Metin ekibimiz hizmetinize en uygun senaryoları sizler için hazırlayıp sizlere sunarken , çekimleri yapmakta olan prodüksiyon ekibimizde seçtiğiniz senaryoya en uygun şekilde hazırlıklarını tamamlayacaktır. Gerek duyulduğu takdirde ise alanında uzman profesyonel seslendirme sanatçılarımız ile videonuz seslendirilir.Bu kısa tanıtım videoları ile verdiğiniz hizmetleri,sunduğunuz kampanyaları çok daha hızlı ve çok daha kaliteli şekilde müşterilernize sunuyor olacaksınız.Yüksek teknolojik ekipmanlar

Drone, kamera, ışık, slider, jimbal, ses kayıt cihazları, lensler, en iyi yazılımlar kullanarak sizlere hizmetlerimizi sunuyor olacağız.

3-BROŞÜR VE REKLAM BASIM-DAĞITIM-VERİ TOPLAMA HİZMETLERİMİZ

Türkiye’nin 81 ilinde gerçekleştirmek istediğiniz , ilan ve reklamların tasarlanması, basımı organizasyon programlanması, (personel işgücü desteği) dağıtımı ve verilerin toplanarak firmanıza aktarılması  konularında sizlere reklam ajansı danışmanlık hizmetimizi gururla sunarız. En saydam hali ile sizlere reklamlarınızda minimal maliyet,maksimum verim mottomuz ile destek vermekten memnuniyet duyacağız.

4-ÜRÜN VE HİZMET ÇEKİMLERİ-İLAN , TANITIM VE REKLAM HİZMETLERİMİZ HANGİ İLLERDE YAPILIR?

***  Antalya – İstanbul ve İzmir ‘ de ürün ve hizmetleriniz ile ilgili çekimler yapabilmekteyiz. ***Tanıtım reklam ve dağıtım konularında Türkiye’nin başta İstanbul-Antalya-İzmir-Ankara-Bursa-Eskişehir-Konya gibi illerinin yanı sıra tüm il ve ilçelerde sizlere hem işgücü (personeller) sağlayabilir , hem de gerekli dağıtımın en sağlıklı şekilde yapıldığı konusunda sizlere net ve güvenilir veriler aktarabiliriz.

6-TALEPLERİNİZ VE İHTİYAÇLARINIZ İLE İLGİLİ BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Çekimlerinin yapılmasını istediğiniz ürün veya hizmetleriniz hakkında tarafımıza mail üzerinden veya iletişim sekmemizde bulunan telefon numarası üzerinden bizlere taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır.Talebiniz ile ilgili teklifler sunumlar çok kısa süre içerisinde hazırlanarak tarafınıza aktarılacaktır.   İşinizle ilgili hayalinizde canlandırdırdığınız ve heyecan duyduğunuz görüntüleri tüm çekim organlarımız ile müşterilerinize en kaliteli şekilde ulaştırmaktan kıvanç duyacağız.

WhatsApp chat