Fotoğrafçılık

Güzel bir portre fotoğraf çekimi için model olmak gerekmez. Herkez çok iyi fotoğraflara sahip olabilir. Kendinizi özel hissedeceğiniz, eğleneceğiniz ve sonunda da birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacağınız bir kişisel fotoğraf çekimine davet ediyoruz sizi.

Kişisel Fotoğraf Çekimi Nasıl Başlıyor?

Özel fotoğraf çekimimiz için randevulaştığımız saatte buluşuyoruz. Çekimlerimizi dış mekanda sizlerin de isteklerini göz önünde bulundurarak seçiyoruz. İstediğiniz tüm kıyafetlerinizi, kombinasyonlarınız , aksesuarlarınızı getirebilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yok.

Kişisel Fotoğraf Çekimi Sonunda Fotoğraflarımı Nasıl ve Ne Zaman Alırım?

Size özel fotoğraf çekimimiz kaç adet fotoğraf isteğinize bağlı olarak sürecek. Çekim bittiğinde bu fotoğraflar arasından sizin seçeceğiniz fotoğrafları photoshop çalışmalarını tamamladıktan sonra aynı gün içinde teslim ediyoruz.

 

Doğum Fotoğrafçılığı

Hayatınızın en unutulmaz anlarını paylaşmak istiyoruz!

Hamilelik haberini aldığınızdan itibaren başlayan bir serüvende hem heyecanlı hem de telaşlı bir süreç sizi bekliyor. Bu süreç içerisinde sizlerin en güzel en unutulmaz anlarını hayatınız boyu sürecek olan anıların fotoğraflarını çekerek o anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Doğum hikayenizi oluştururken sizin yaşadığınız duyguları göz önünde bulundurarak ve sizin de isteklerinizi dinleyerek samimiyet ve karşılıklı iletişim içerisinde hikayenizi oluşturuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Hem normal hem sezeryan doğumlarda doğum fotoğrafı çektirebilirsiniz. Öncesinde ve sonrasında yaptığımız tüm çekimler her ikisinde de aynıdır.

Çektiğimiz tüm fotoğrafları albüm dışında da teslim ediyoruz.

Sadece doğum anı değil isteğe bağlı olarak daha sonrasında da aile çekimleri yapıyoruz.

İletişim numaralarımızdan 24/7 ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf çekerken kesinlikle flaş kullanmıyoruz.

Doğum Fotoğraf Paketi

Doğum öncesi dış mekan çekimi.

Doğum anı fotoğraf çekimi.

Bebeğin ayak izi, yıkanılması, hazırlanması.

Anne ve baba ile ilk karşılaşma anları.

Doğum sonrası aile ile ilk karşılaşma anları.

Doğum sonrası ev çekimi veya dış mekan çekimi.

Fotoğrafların ışık ve renk ayarlarının yapılması.

Çekilen tüm fotoğrafların teslimi.