Organizasyon

Organizasyon ve Etkinlik Yönetimi temelde bir risk yönetimidir.Bir çok kişi ve kişiler,Kurum ve Kuruluşlarla gerçekleştirilen etkinliklerde temel nokta çok iyi bir koordinasyon,yönetim becerisidir. Aslında yaptığımız işi ve bizi bu sektörde ” iyi ” yapan temel nokta,yıllar içinde edinmiş olduğumuz deneyimlerle yapabilme yetisi kazandığımız olasılık hesaplarıdır.İyi bir Organizasyon Yöneticisini diğerlerinden ayıran temel özellik,zaman içerisinde edinmiş olduğu bu olasılık hesapları ile sürecin neresinde,ne zaman,nasıl bir hata,aksaklık alabileceğini ön görmesi ve buna karşı önlemleri önceden alabilmesidir.”Deneyim ” dediğimiz kavramı da bu oluşturmaktadır.

Dinamik Organizasyon olarak Türkiye’nin en büyük etkinliklerini düzenleyen organizasyon firmalarına personel tedariği ve lojistik destek hizmeti veriyoruz. Özgeçmişleri titizlikle incelenmiş çalışma arkadaşlarımızla, genç, dinamik ve deneyimli eleman ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Büyük stadyum konserlerinden, kokteyl, açılış, sergi, fuar ve benzeri tüm organizasyonlarınızın host, hostes, bar elemanı, servis elemanı gibi tüm personel ihtiyaçlarına cevap verebilecek ekibe sahibiz. Özgeçmişleri, referansları, iletişim bilgileri ve mesleki tecrübesi tarafımızca denetlenen 1000 kişiyi aşan personel kadromuzla, referanslarımızla ve enerjimizle hizmetinizdeyiz.Yanda bazı işlerimizden karelere görebilirsiniz.Aşağıda ise çalışma yaptığımız firma ve destek detayları belirtilmiştir.


 

-ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI VE GIDA FUARLARI

-TÜYAP ANADOLU OTOSHOW BOATSHOW

-UNESCO KONGRESİ - TÜM KONGRE PERSONELLERİ

-AİRSHOW ANTALYA 2018

*ALAN PERSONELLERİ-KAYIT VE TURNİKE PERSONELLERİ-TOPLANTI PERSONELLERİ-SİMULTANE TERCÜMAN-MİHMANDAR-TRANSFERMAN-TERCÜMAN VE FUAR HOSTESLERİ PERSONEL HİZMETLERİ

-MOTOSHOW ANTALYA - STAND PERSONELLERİ

-MEY İÇKİ MİXOLOJİST SHOWLAR

 

 
WhatsApp chat